Olejowy Raj, olej kokosowy zaliczany jest do tak zwanych „super foods”. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza zawartości kwasów tłuszczowych MCT oraz kwasowi laurynowemu występującemu między innymi w mleku matki.

16,99 zł

Olejowy Raj, mąka kokosowa jest naturalnie bezglutenowa, ma delikatny, lekko słodki smak i wyczuwalny, kokosowy aromat. Idealnie sprawdzi się w słodkich wypiekach, ciastach, koktajlach i deserach.

12,99 zł

OLEJ LNIANY Olej lniany Olejowy Raj wyróżnia się spośród innych niezwykle delikatnym smakiem i aromatem. Tłoczony jest z najwyżej jakości ziarna, najstarszej w Polsce odmiany lnu brązowego „ Szafir”.

22,99 zł

OLEJ RZEPAKOWY W profilaktyce kardiologicznej wskazana jest dieta śródziemnomorska, której fundamentem jest oliwa z oliwek. W Polskich warunkach oliwa z oliwek zastąpiona jest olejem rzepakowym.

17,99 zł

KASZA JAGLANA Delikatna w smaku, dzięki czemu uzupełni każdy posiłek o węglowodany. Jej największym atutem jest lekkostrawność. Dodatkowo jest naturalnie bezglutenowa. Nadaje się dla maluchów, osób starszych i z „delikatnymi” żołądkami.

5,49 zł

Dellos Aloe Vera Drink napój aloesowy  pojemność: 1.5L cena: 7,79zł

7,79 zł
Pokazano 1 - 6 z 6 elementów