na stronie

OLEJ RZEPAKOWY W profilaktyce kardiologicznej wskazana jest dieta śródziemnomorska, której fundamentem jest oliwa z oliwek. W Polskich warunkach oliwa z oliwek zastąpiona jest olejem rzepakowym.

17,99 zł

TAITAU Exclusive Czekolada Gorzka 82% opakowanie: 100g cena: 5,99 zł

5,99 zł

Impra Pure Ceylon Special Tea jest tradycyjną cejlońską czarną herbatą charakteryzującą się silnym naturalnym aromatem charakterystycznym dla herbat ze Sri Lanki.

7,90 zł

KASZA JAGLANA Delikatna w smaku, dzięki czemu uzupełni każdy posiłek o węglowodany. Jej największym atutem jest lekkostrawność. Dodatkowo jest naturalnie bezglutenowa. Nadaje się dla maluchów, osób starszych i z „delikatnymi” żołądkami.

5,49 zł

Kawa mielona Movenpick Der Himmlische to charakteryzującą się wyjątkowym i intensywnym smakiem o delikatnej czekoladowej nucie i bogatym i trwałym aromacie. Legendarna kawa produkowana przez grupę J.J.Darboven z wykorzystaniem szwajcarskiego przepisu.

18,50 zł

Impra Royal Elixir Tea jest tradycyjną cejlońską czarną herbatą charakteryzującą się silnym naturalnym aromatem charakterystycznym dla herbat ze Sri Lanki.

7,90 zł

Kawa mielona Idee Classic o delikatnym i szlachetnym smaku,przeznaczona dla osób z problemami żołądkowymi, posiadająca jednak również właściwości pobudzające, swoje właściwości kawy nisko drażniącej uzyskuje w toku produkcji, na skutek wypłukiwania większości substancji drażniących.

18,50 zł

Kawa ziarnista Jacobs Kronung to mieszanka specjalnie palonych ziaren z najlepszych upraw na świecie jej legendarny smak i aromat jest znany każdemu kawoszowi.

20,99 zł

Kawa ziarnista Movenpick Der Himmlische to najwyższej jakości kawa charakteryzującą się wyjątkowym i intensywnym smakiem o delikatnej czekoladowej nucie i bogatym i trwałym aromacie.

19,50 zł

Movenpick Caffe Crema niemiecka kawa ziarnista 100% Arabica. Niezwykła kawa z aksamitną kremą, jej smak uwodzi nie tylko wykwintnych smakoszy kawy, ale także osoby potrzebujące zastrzyku energii, duża zawartość kofeiny przełamana jest delikatną nutą kremy.  

44,90 zł

Movenpick Espresso niemiecka kawa ziarnista, mieszanka Arabiki i Robusty. niezwykła mieszanka starannie dobranych ziaren, pochodzących wyłącznie z wysokogórskich plantacji. Dzięki wolnemu i stosunkowo mocnemu wypaleniu daje efekt w postaci gęstego naparu o pełnym, intensywnym smaku i wspaniałym aromacie. 

44,90 zł

Concept Magnesium, magnez w tabletkach, opakowanie zawiera 20 musujących tabletek o smaku cytrynowym, dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia. Należy stosować jedną tabletkę na jedną szklankę wody, jedna tabletka uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na magnez.

3,49 zł

Concept Multivitamin, multiwitamina w tabletkach, opakowanie zawiera 20 musujących tabletek o smaku pomarańczowym, dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia. Należy stosować jedną tabletkę na jedną szklankę wody, jedna tabletka uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na witaminy.

3,49 zł

Concept Vitamin C, witamina C w tabletkach, opakowanie zawiera 20 musujących tabletek o smaku cytrynowym, dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia. Należy stosować jedną tabletkę na jedną szklankę wody, jedna tabletka uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na witamine C.

3,49 zł

Concept Calcium, wapń w tabletkach, opakowanie zawiera 20 musujących tabletek o smaku cytrynowym, dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia. Należy stosować jedną tabletkę na jedną szklankę wody, jedna tabletka uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na wapń.

3,49 zł
Pokazano 16 - 30 z 31 elementów