na stronie

Żel Persil Color Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 77 do 154 prań.

54,00 zł

Żel Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin białych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 77 do 154 prań.

54,00 zł

Żel Persil Universal przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 50 do 100 prań

34,99 zł

Belgijski Persil Black & Dark do prania czarnego przeznaczony do prania tkanin delikatnych wymagających specjalnej pielęgnacji szczególnie czarnych zawiera formułę pielęgnującą, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą zawiera formułę prania gwarantującą zachowanie i ochronę kolorów...

33,99 zł

Persil Perfect Dose 26 prań 850ml jest to Belgijski żel przeznaczony do białych tkanin. Żel jest silnie skoncentrowany dzięki czemu opakowanie o pojemności 850 ml starcza na 26 prań.

22,00 zł

Persil Perfect Dose Color 26 prań 850ml to Belgijski żel do prania kolorowych rzeczy. Żel jest silnie skoncentrowany dzięki czemu opakowanie o pojemności 850 ml starcza na 26 prań.

22,00 zł

Ariel Professional Universal żel przeznaczony do prania białych tkanin, jednak dzięki zastosowanej specjalnej formule nadaje się również do tkanin kolorowych jak i ciemnych. 

57,99 zł

Ariel Professional Colour żel przeznaczony do prania kolorowych tkanin. Żel doskonale rozpuszcza się w wodzi dzięki czemu skutecznie pierze już w temperaturze 20oC. Zawarte w żelu środki zmiękczające wodę pomagają chronić pralkę przed powstawaniem kamienia.

57,99 zł

Niemiecki uniwersalny żel Vizir do prania białych jak i kolorowych ubrań. Działa w dużym zakresie temperatur, skutecznie usuwa plamy nawet w 200C. Dzięki specjalnej formule doskonale chroni kolory oraz rozpuszcza się w wodzie, zawiera środki zmiękczające wodę chroniąc pralkę przed osadzaniem się kamienia.

46,99 zł 61,99 zł

Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin białych, dzięki specjalnej formule można w nim prać również tkaniny kolorowe, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 15 do 30 prań. 

18,99 zł

Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni. Rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 44 do 88 prań. Zakres temperatur gwarantujących skuteczne działanie środka to 20-60 stopni.

49,99 zł

Persil Senstive holenderski żel do prania białych jak i kolorowych tkanin. Hypoalergiczny żel Persil przeznaczony jest dla alergików oraz do brania ubrań dziecięcych. 

16,99 zł

Perwoll Sport Acitve Care 3D prznaczony do prania tkanin funkcyjnych, zawierających mikrofazę, z domieszkami syntetycznymi, zawierających membranę oraz wymagających specjalnej i delikatnej pielęgnacji. Perwoll posiada formułę która, neutralizuje przykry zapach potu z ubrań. Chroni włókna przed mechaceniem i rozwarstwieniem.

7,99 zł

Perwoll Fiber Care specjalny żel do prania wełny i tkanin delikatnych. Dla intensywnej pielęgnacji włókien i zapewnieniu ubraniom pięknego wyglądu na dłużej w trzech wymiarach.

7,99 zł

Perwoll renew 3D Black do prania rzeczy czarnych i ciemnych przeznaczony do prania tkanin delikatnych wymagających specjalnej pielęgnacji szczególnie czarnych zawiera nową formułę pielęgnującą Re-New Black Effekt, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a  jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą. 

7,99 zł
Pokazano 1 - 15 z 32 elementów