na stronie

Ajax płyn czyszczący przeznaczony specjalnie do otłuszczonych powierzchni o długotrwałym intensywnym zapachu migdałowym. Usuwa brud, tłuszcz i osad. Pozostawia naturalny połysk i warstwę ochronną, która sprawia, że brud trudniej osiada na powierzchniach.

6,99 zł

Ajax płyn czyszczący przeznaczony specjalnie do marmuru i terakoty o długotrwałym intensywnym zapachu mydła alep. Usuwa brud, tłuszcz i osad. Pozostawia naturalny połysk i warstwę ochronną, która sprawia, że brud trudniej osiada na powierzchniach.

6,99 zł

Cillit Bang Kraft Reiniger Boden & Multi Fett to środek o potężnej formule czyszczenia wszystkich typów zabrudzeń, tłustych smarów, olejów, smug i innych zabrudzeń w całym domu. 

12,99 zł

Meglio Pavimenti włoski antybakteryjny płyn do mycia podłóg. Czyści i pozostawia świeży zapach na podłogach w całym domu, kuchni, łazience. 

9,49 zł

Gut & Gunstig uniwersalny cytrynowy płyn do podłóg, czyści podłogi drewniane jak i kafelkowe. Skutecznie usuwa tłuszcz, brud i inne zanieczyszczenia sprawiając że czyszczone powierzchnie lśnią a świeży cytrynowy zapach utrzymuje się przez długi czas.

5,99 zł

At Home Floral Freshness uniwersalny płyn do mycia o zapachu kwiatowym, doskonale sprawdza się przy myciu płytek podłogowych, ściennych, produktów z pcv jak meble ogrodowe itd. 

4,99 zł

At Home Savon Marsella uniwersalny płyn do mycia o zapachu mydła marsylskiego, doskonale sprawdza się przy myciu płytek podłogowych, ściennych, produktów z pcv jak meble ogrodowe itd.

4,99 zł

At Home Floral Sweetness uniwersalny płyn do mycia o zapachu słodkich kwiatów, doskonale sprawdza się przy myciu płytek podłogowych, ściennych, produktów z pcv jak meble ogrodowe itd.

4,99 zł

Frosch Neutral Reiniger uniwersalny żel czyszczący pojemność: 1L cena: 10,99 zł

10,99 zł
Pokazano 16 - 24 z 24 elementów