Niemieckie ścierki domowe gąbczaste Gut & Gunstig, w opakowaniu 5 sztuk, super chłonne, super wytrzymałe, miękkie i elastyczne. Wymiary : 19x21cm.

5,49 zł

Green Shield nasączone chusteczki do czyszczenia mikrofalówki, lodówki oraz zamrażarki. Doskonale usuwają kurz, brud i tłuszcz, działają bakteriobójczo oraz usuwają nieprzyjemny zapach.

5,99 zł

Niemieckie uniwersalne ścierki domowe Gut & Gunstig do polerowania, wycierania i mycia, super chłonne dzięki mikro perforacji, przyjemnie miękkie. Wymiary : 38x38cm.

4,99 zł

Green Shield nasączone chusteczki do czyszczenia stali nierdzewnej, INOX'u, nie zostawiają smug na czyszczonej powierzchni. Skutecznie usuwają uporczywe zabrudzenia, plamy z tłuszczu, pozostawiając powierzchnie lśniące i błyszczące.

5,99 zł

Niemieckie ścierki domowe uniwersalne do kurzu i osuszania w opakowaniu 10 sztuk, przeznaczone do polerowania, osuszania, super chłonne dzięki strukturze kanalików, można je prać w temperaturze do 60 stopni. Wymiary : 37x51cm.

4,49 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia skóry w tym również butów i torebek, dzięki zawartej w chusteczkach odżywce nawilżają i chronią czyszczone powierzchnie. 

5,99 zł

Uniwersalne supermiękkie ściereczki do domu. Wielofukkcyjne, wytrzymałe. Idealnie nadają się do sprzątania na sucho i polerowania. Nie pozostawiają żadnych smug ani zarysowań.

5,49 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni drewnianych i laminowanych. Skutecznie pomagają utrzymać  meble w czystości usuwając brud, kurz i uporczywe tłuste zanieczyszczenia. Chronią, nawilżają, pielęgnują i delikatnie nabłyszczają powierzchnie.

5,99 zł

Green Shield nawilżane chusteczki czyszczące do łazienki. Idealne chusteczki do czyszczenia wanny, umywalek i prysznica, pozostawiając czyszczone powierzchnie lśniące i błyszczące. Chusteczki pozostawiają świeży zapach.

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia szyb, okien i powierzchni szklanych, skutecznie usuwają brud, przebarwienia oraz uporczywy tłuszcz. Nie zostawiają smug.

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane antybakteryjne do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, zabija 99% bakterii.

5,99 zł

Green Shield chusteczki czyszczące antybakteryjne przeznaczone do czyszczenia powierzchni w obrębie których przygotowywane jest jedzenie.

5,99 zł

Green Shield Floor chusteczki czyszczące do podłóg, szybko i skutecznie usuwają kurz i zabrudzenia w tym plamy z tłuszczu, nadają połysk czyszczonym powierzchniom, przywracają oryginalny wygląd drewnianym podłogom.

6,99 zł

Green Shield Floor chusteczki czyszczące do podłóg, szybko i skutecznie usuwają kurz i zabrudzenia w tym plamy z tłuszczu, nadają połysk czyszczonym powierzchniom. Chusteczki Green Shield są szybkim, skutecznym i nowoczesnym sposobem na mycie podłóg .

6,99 zł

Gut & Gunstig Sensitive wyjątkowo delikatne, bezzapachowe, chusteczki toaletowe, zapewniają przyjemne i aksamitne uczucie świeżości, oczyszczają skórę i delikatnie ją nawilżają, przez co polecane są osobom podatnym na podrażnienia. 

4,69 zł
Pokazano 1 - 15 z 15 elementów