Niemieckie ścierki domowe gąbczaste Gut & Gunstig, w opakowaniu 5 sztuk, super chłonne, super wytrzymałe, miękkie i elastyczne. Wymiary : 19x21cm.

5,49 zł

Niemieckie uniwersalne ścierki domowe Gut & Gunstig do polerowania, wycierania i mycia, super chłonne dzięki mikro perforacji, przyjemnie miękkie. Wymiary : 38x38cm.

4,99 zł

Green Shield nasączone chusteczki do czyszczenia stali nierdzewnej, INOX'u, nie zostawiają smug na czyszczonej powierzchni. Skutecznie usuwają uporczywe zabrudzenia, plamy z tłuszczu, pozostawiając powierzchnie lśniące i błyszczące.

5,99 zł

Niemieckie ścierki domowe uniwersalne do kurzu i osuszania w opakowaniu 10 sztuk, przeznaczone do polerowania, osuszania, super chłonne dzięki strukturze kanalików, można je prać w temperaturze do 60 stopni. Wymiary : 37x51cm.

4,49 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia skóry w tym również butów i torebek, dzięki zawartej w chusteczkach odżywce nawilżają i chronią czyszczone powierzchnie. 

5,99 zł

Uniwersalne supermiękkie ściereczki do domu. Wielofukkcyjne, wytrzymałe. Idealnie nadają się do sprzątania na sucho i polerowania. Nie pozostawiają żadnych smug ani zarysowań.

5,49 zł

Green Shield chusteczki czyszczące antybakteryjne przeznaczone do czyszczenia powierzchni w obrębie których przygotowywane jest jedzenie.

5,99 zł

Green Shield Floor chusteczki czyszczące do podłóg, szybko i skutecznie usuwają kurz i zabrudzenia w tym plamy z tłuszczu, nadają połysk czyszczonym powierzchniom, przywracają oryginalny wygląd drewnianym podłogom.

6,99 zł
Pokazano 1 - 8 z 8 elementów