na stronie

Palmolive Naturals Mleko i Oliwka żel pod prysznic, produkt z tej serii łączą w sobie właściwości pielęgnujące składników takich jak masło shea, płatki róż, migdały. Dzięki wspomnianym właściwościom żele Palmolive łagodnie oczyszczają skórę, regenerują ją i zapobiegają jej wysuszaniu.

6,99 zł

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage żel pod prysznic. Seria Aroma Sensation nie tylko delikatnie oczyszcza, wygładza, ujędrnia i nawilża skórę ale także pomaga usunąć zmęczenie i napięcie. Zawarte w żelu minerały otrzymane z wód termalnych oraz naturalna biała glina oczyszczają skórę absorbując nadmiar tłuszczu i ściągają pory.

6,99 zł

Palmolive Aroma Sensations Absolute Relax żel pod prysznic. Seria Aroma Sensation nie tylko delikatnie oczyszcza, wygładza, ujędrnia i nawilża skórę ale także pomaga usunąć zmęczenie i napięcie. Zawarte w żelu olejki eteryczne z ylang-ylang oraz ekstrakt z kwiatu irysa działa odprężająco i uspokajająco, redukuje stres, napięcie i zmęczenie.

6,99 zł

Adidas żel pod prysznic 3w1 Climacool żel przeznaczonydo mycia ciała. Wspaniale oczyszcza każdą partię ciała pozostawiając skórę czystą, zadbaną i optymalnie odświeżoną. Żel Adidas posiada bardzo świeży, odprężający zapach, który ulatnia się podczas mycia i pozostaje przez długi czas na skórze. Żel jest bardzo gęsty i bardzo wydajny.

6,99 zł

Adidas żel pod prysznic 3w1 Smooth żel przeznaczonydo mycia ciała. Wspaniale oczyszcza każdą partię ciała pozostawiając skórę czystą, zadbaną i optymalnie odświeżoną. Żel Adidas posiada bardzo świeży, odprężający zapach, który ulatnia się podczas mycia i pozostaje przez długi czas na skórze. Żel jest bardzo gęsty i bardzo wydajny. 

6,99 zł

Adidas Vitality, nawilżający żel pod prysznic firmy Adidas to doskonały wybór dla Pań pragnących zadbać o swoją skórę. Żel zawiera specjalne masujące perełki, które pomagają ożywić skórę. Posiada miły i świeży zapach, który ułania się podczas mycia i utrzymuje się przez długi czas. Sam żel doskonale nawilża skórę.

6,99 zł
Pokazano 16 - 21 z 21 elementów