na stronie

Sence Fruit Garden Brzoskwiniowe mydło w płynie o intensywnym długo utrzymującym się zapachu.  Kraj produkcji : Holandia.

3,99 zł

Sence Fruit Garden mydło w płynie o intensywnym długo utrzymującym się zapachu kiwi.  Kraj produkcji : Holandia.

3,99 zł

Gallus niemieckie jabłkowe mydło w płynie, pielęgnuje i chroni przed wysuszaniem skóry. Wyjątkowo delikatne mydło o długo utrzymującym się zapachu.

6,39 zł

Gallus niemieckie różane mydło w płynie, pielęgnuje i chroni przed wysuszaniem skóry. Wyjątkowo delikatne mydło o długo utrzymującym się zapachu.

6,39 zł

Gallus niemieckie oliwkowe mydło w płynie, pielęgnuje i chroni przed wysuszaniem skóry. Wyjątkowo delikatne mydło o długo utrzymującym się zapachu.

6,39 zł

Gallus niemieckie mydło w płynie o zapachu orchidei, pielęgnuje i chroni przed wysuszaniem skóry. Wyjątkowo delikatne mydło o długo utrzymującym się zapachu.

6,39 zł

Elkos Sensitive mydło w płynie- uzupełnienie, wydajne niemieckie mydło dla wrażliwej skóry o neutralnym pH, działa nawilżająco a świeży zapach utrzymuje się przez długi czas.

5,99 zł

Elkos morskie mydło w płynie- uzupełnienie, wydajne niemieckie mydło dla wrażliwej skóry o neutralnym pH, działa nawilżająco a świeży zapach utrzymuje się przez długi czas.

5,99 zł

Elkos mleko miód mydło w płynie- uzupełnienie, wydajne niemieckie mydło dla wrażliwej skóry o neutralnym pH, działa nawilżająco a świeży zapach utrzymuje się przez długi czas.

5,99 zł

Sence Fruit Garden Truskawkowe mydło w płynie pojemność: 500ml cena: 3,90zł

3,90 zł
Pokazano 16 - 25 z 25 elementów