Green Shield Food Surface chusteczki czyszczące antybakteryjne 50szt

Nowy produkt

Green Shield chusteczki czyszczące antybakteryjne przeznaczone do czyszczenia powierzchni w obrębie których przygotowywane jest jedzenie.

5,99 zł

Więcej informacji

Green Shield chusteczki czyszczące antybakteryjne przeznaczone do czyszczenia powierzchni w obrębie których przygotowywane jest jedzenie.

Produkty powiązane

Green Shield nasączone chusteczki do czyszczenia mikrofalówki, lodówki oraz zamrażarki. Doskonale usuwają kurz, brud i tłuszcz, działają bakteriobójczo oraz usuwają nieprzyjemny zapach.

5,99 zł

Green Shield nasączone chusteczki do czyszczenia stali nierdzewnej, INOX'u, nie zostawiają smug na czyszczonej powierzchni. Skutecznie usuwają uporczywe zabrudzenia, plamy z tłuszczu, pozostawiając powierzchnie lśniące i błyszczące.

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia skóry w tym również butów i torebek, dzięki zawartej w chusteczkach odżywce nawilżają i chronią czyszczone powierzchnie. 

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni drewnianych i laminowanych. Skutecznie pomagają utrzymać  meble w czystości usuwając brud, kurz i uporczywe tłuste zanieczyszczenia. Chronią, nawilżają, pielęgnują i delikatnie nabłyszczają powierzchnie.

5,99 zł

Green Shield nawilżane chusteczki czyszczące do łazienki. Idealne chusteczki do czyszczenia wanny, umywalek i prysznica, pozostawiając czyszczone powierzchnie lśniące i błyszczące. Chusteczki pozostawiają świeży zapach.

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane do czyszczenia szyb, okien i powierzchni szklanych, skutecznie usuwają brud, przebarwienia oraz uporczywy tłuszcz. Nie zostawiają smug.

5,99 zł

Green Shield chusteczki nawilżane antybakteryjne do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, zabija 99% bakterii.

5,99 zł

Green Shield Floor chusteczki czyszczące do podłóg, szybko i skutecznie usuwają kurz i zabrudzenia w tym plamy z tłuszczu, nadają połysk czyszczonym powierzchniom, przywracają oryginalny wygląd drewnianym podłogom.

6,99 zł

Green Shield Floor chusteczki czyszczące do podłóg, szybko i skutecznie usuwają kurz i zabrudzenia w tym plamy z tłuszczu, nadają połysk czyszczonym powierzchniom. Chusteczki Green Shield są szybkim, skutecznym i nowoczesnym sposobem na mycie podłóg .

6,99 zł

Gut & Gunstig Sensitive wyjątkowo delikatne, bezzapachowe, chusteczki toaletowe, zapewniają przyjemne i aksamitne uczucie świeżości, oczyszczają skórę i delikatnie ją nawilżają, przez co polecane są osobom podatnym na podrażnienia. 

4,69 zł

Najczęściej kupowane