Wyprzedaż!
Persil Professional Color proszek do prania 100 prań 6,5kg

Persil Professional Color proszek do prania 100 prań 6,5kg

Nowy produkt

Proszek Persil Professional Color wyprodukowany w Belgii na rynek Europy zachodniej m.in. niemiecki, posiada nową formułę dla utrzymania kolorów, bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie.

69,99 zł

-20,00 zł

89,99 zł brutto.

Więcej informacji

Proszek Persil Professional Color wyprodukowany w Belgii na rynek Europy zachodniej m.in. niemiecki, posiada nową formułę dla utrzymania kolorów, bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Persil Professional Color to również skuteczna ochrona Twojej pralki, gdyż w swoim składzie posiada składniki zapobiegające osadzaniu się kamienia. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu, owoców, kawy, herbaty czy wina nadając praniu świeży, przyjemny zapach. 

Działa w dużym zakresie temperatur już od 20 stopni, proszek ma skoncentrowaną formułę, poprzez co wystarczy na minimum 100 prań, nie zawiera substancji wybielających, dzięki czemu kolory nie blakną.

Persil Color nie jest przeznaczony do prania wełny i jedwabiu.

Produkty powiązane

Najnowsza seria w najlepszej cenie na rynku. Oryginalny proszek Persil Colorwaschmittel wyprodukowany w Niemczech do prania tkanin kolorowych to długotrwała ochrona koloru, czystości i świeżości Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule walkę z plamami rozpoczyna już od 20 stopni.

39,99 zł

Najczęściej kupowane