Ajax Anti-Calcaire odkamieniacz zapas 250ml

Nowy produkt

Ajax Anti-Calcaire środek do usuwania kamienia w spray'u, usuwa nawet trudne osady z kamienia i pozostałości z wody już po spryskaniu powierzchni. Specjalna formuła tworzy powłokę chroniącą powierzchnię przed powstawaniem nowych zacieków i osadów, dzięki czemu pomieszczania lśnią blaskiem dłużej. Idealny do stosowania na duże powierzchnie jak wanny, kabiny lub płytki.

5,99 zł

Więcej informacji

Ajax Anti - Calcaire środek do usuwania kamienia w spray'u, usuwa nawet trudne osady z kamienia i pozostałości z wody już po spryskaniu powierzchni. Specjalna formuła tworzy powłokę chroniącą powierzchnię przed powstawaniem nowych zacieków i osadów, dzięki czemu pomieszczania lśnią blaskiem dłużej. Idealny do stosowania na duże powierzchnie jak wanny, kabiny lub płytki.

Produkty powiązane

Astonish odkamieniacz do czajników i żelazek w płynie to angielski płyn przeznaczony do usuwania kamienia z domowego sprzętu AGD. Idealnie nadaje się do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników oraz żelazek. 

6,99 zł

Dr. Beckmann Intensiv Entkalker, który usuwa kamień osadzający się we wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego. Przeznaczony m.in. do czyszczenia czajników, grzałek, expresów do kawy, garnków, żelazek, kranów i armatury prysznicowej oraz zautomatyzowanych ekspresów do kawy. Produkt działa szczególnie silnie w wyższej temperaturze.

9,99 zł

Najczęściej kupowane