Dr. Beckmann odkamieniacz do czajników, ekspersów i żelazek 250ml

Nowy produkt

Dr. Beckmann Intensiv Entkalker, który usuwa kamień osadzający się we wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego. Przeznaczony m.in. do czyszczenia czajników, grzałek, expresów do kawy, garnków, żelazek, kranów i armatury prysznicowej oraz zautomatyzowanych ekspresów do kawy. Produkt działa szczególnie silnie w wyższej temperaturze.

9,99 zł

Więcej informacji

Dr. Beckmann Intensiv Entkalker, który usuwa kamień osadzający się we wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego. Przeznaczony m.in. do czyszczenia czajników, grzałek, expresów do kawy, garnków, żelazek, kranów i armatury prysznicowej oraz zautomatyzowanych ekspresów do kawy. Produkt działa szczególnie silnie w wyższej temperaturze. Posiada neutralny zapach i nie szkodzi artykułom spożywczym. Jest to produkt testowany dermatologicznie, a jego składniki organiczne w 100% ulegają biodegradacji.

Produkty powiązane

Astonish odkamieniacz do czajników i żelazek w płynie to angielski płyn przeznaczony do usuwania kamienia z domowego sprzętu AGD. Idealnie nadaje się do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników oraz żelazek. 

6,99 zł

Ajax Anti-Calcaire środek do usuwania kamienia w spray'u, usuwa nawet trudne osady z kamienia i pozostałości z wody już po spryskaniu powierzchni. Specjalna formuła tworzy powłokę chroniącą powierzchnię przed powstawaniem nowych zacieków i osadów, dzięki czemu pomieszczania lśnią blaskiem dłużej. Idealny do stosowania na duże powierzchnie jak wanny,...

5,99 zł

Najczęściej kupowane