Dr Beckmann Gardinen Weis do Prania Firan 3szt DE

Nowy produkt

DR. BECKMANN SASZETKI DO PRANIA FIRAN GARDINEN WEISS - 3 X 40 G

8,99 zł

Więcej informacji

DR. BECKMANN saszetki do prania firan Gardinen Weiss - 3 x 40 g

Absolutna nowość od Dr. Beckmanna. Praktyczne saszetki do prania firan i bieli. Skuteczne już w temperaturze 20oC. Skoncentrowana formuła zawarta w każdej saszetce pozwala na pozbycie się plam i wydobycie bieli nawet z poszarzałych ubrań czy firan. Opakowanie zawiera 3 saszetki, które wystarczają na 3 prania.

Produkty powiązane

Sil odplamiacz w żelu, zawiera aktywną formułę do usuwania wszystkich rodzajów plam. Żel doskonale sprawdza się zarówno w praniu białych jak i kolorowych tkanin. 

15,99 zł

Sil odplamiacz w spray'u, zawiera aktywną formułę do usuwania wszystkich rodzajów plam. Żel doskonale sprawdza się zarówno w praniu białych jak i kolorowych tkanin.

15,99 zł

Dr.Beckmann Gallseife Flecken-Spray, skoncentrowany odplamiacz w spray'u skutecznie chroni i przywraca kolor pranym tkaninom. Produkt dokładnie i szybko usuwa różne zabrudzenia i plamy, działając na nie z mocą naturalnych składników.

12,00 zł

Sil Saptil odplamiacz ze szczoteczką w tubce pojemność: 200ml cena: 11,99zł

11,99 zł

NIEMIECKI proszek intensywnie odbarwiający tkaniny. Nowość na rynku odplamiaczy do tkanin. Dr. Beckmann odbarwiacz do tkanin, eliminuje niechciane przebarwienia na tkaninach i przywraca oryginalne kolory. Usuwa przebarwienia powstałe podczas prania tzw "efekt zafarbowania".

9,99 zł

Najczęściej kupowane