White Glo 2 in 1 pasta do zębów z płynem 100ml

Nowy produkt

Australijska pasta white glo wybielająca z płynem do płukania ust zapewniając białe zęby i świeży oddech. Systematyczne stosowanie zapewnia blask białych zębów zawarte w paście składniki doskonale penetrują przestrzenie między zębowe, co ułatwia usunięcie przebarwień z zakamarków między zębami.

10,75 zł

Więcej informacji

Australijska pasta white glo wybielająca z płynem do płukania ust zapewniając białe zęby i świeży oddech. Systematyczne stosowanie zapewnia blask białych zębów zawarte w paście składniki doskonale penetrują przestrzenie między zębowe, co ułatwia usunięcie przebarwień z zakamarków między zębami. Pasta zawiera fluor dla lepszej ochrony zębów. W zestawie w bonusie szczoteczka do zębów White Glo i zestaw wykałaczek dentystycznych.

Produkty powiązane

Australijska pasta white Glo silnie wybielająca. Produkt ten został specjalnie opracowany do skutecznego usuwania osadu z kawy i herbaty.

10,75 zł

Australijska pasta white glo silnie wybielająca. Produkt ten został specjalnie opracowany do skutecznego usuwania przebarwień i osadów powstałych od paleniu papierosów

10,75 zł

Niemiecki Thera-med Atem-frisch to najwyżej jakości pasta do zębów, w wygodnej tubie zapewnia intensywną świeżość nawet do 16 godzin. Pasta przeciwdziała osadom nazębnym i próchnicy oraz powstawaniu kamienia, pozostawiając świeży miętowy zapach.

7,49 zł

Niemiecki Thera-Med Original to najwyżej jakości pasta do zębów w bardzo wygodnej tubie. Pasta gwarantuje naprawdę czyste zęby i świeży oddech przez długi czas.

7,49 zł

Niemiecki Thera-Med Naturweiss to najwyższej jakości wybielająca pasta do zębów w bardzo wygodnej tubie.

7,49 zł

Aquafresh Fresh & Minty zapewnia codzienną ochronę antybakteryjną zapewniając Tobie i Twojej Rodzinie mocniejsze i zdrowsze zęby.

6,99 zł

Aquafresh Whitening usuwa przebarwienia wywołane codziennym trybem życia, piciem kawy, herbaty.

6,99 zł

Elkos Dental Fluor-Fresh to m.in: doskonale wyczyszczone zęby, intensywna świeżość nawet do 16 godzin, o smaku mięty. Pasta przeciwdziała osadom nazębnym, kamieniowi i próchnicy a innowacyjna formuła daje uczucie miętowej świeżości nawet do 16 godzin.

3,49 zł

Elkos Dental Krauter-Mix doskonale czyści zęby, zapobiega powstawaniu próchnicy, chroni przed osadzaniem się bakteryjnej płytki nazębnej, a także wzmacnia dziąsła. Ziołowa pasta do zębów zawierająca wyciąg z rumianku, mięty, mirry, szałwi oraz wiele innych składników wzmacniających szkliwo.

3,49 zł

Elkos Dental Zahnweiss wybielająca pasta do zębów, chroni szkliwo i skutecznie zapobiega jego przebarwieniom. Ponadto ma dobrze opracowany skład, który zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego, chorobom dziąseł w tym paradontozy i próchnicy zębów.

3,99 zł

Elkos Dental Sensitiv pasta do mycia zębów wrażliwych.  Zawiera sól potasową, która hamuje ból spowodowany nadwrażliwością na zimne, słodkie i kwaśne pokarmy. Delikatnie czyści i usuwa kamień nazębny. Chroni przed chorobami dziąseł i przyzębia. Usuwa bakterie.

3,99 zł

Przeciwpróchnicza pasta do zębów Elmex zawiera w swoim składzie wysokoaktywny aminofluorek który w ciągu kilku sekund wbudowuje się w szkliwo zęba, utwardza je i czyni bardziej odpornym na ataki kwasów, dzięki swojej szczególnej aktywności powierzchniowej aminofluorek tworzy również ściśle przylegającą, jednolitą warstwę ochronną na wszystkich...

9,99 zł

Elmex Sensitive chroni szyjki zębów przed próchnicą oraz nadwrażliwością. Została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów, zawiera ona wysoce skuteczny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę, eliminującą dolegliwości bólowe, występujące pod wpływem bodźców zewnętrznych.

10,99 zł

Australijska wybielająca pasta do zębów White Glo Professional Choice. Systematyczne stosowanie zapewnia blask białych zębów zawarte w paście składniki doskonale penetrują przestrzenie między zębowe, co ułatwia usunięcie przebarwień z zakamarków między zębami. Pasta zawiera fluor dla lepszej ochrony zębów. W zestawie w bonusie szczoteczka do zębów White...

11,75 zł

White Glo Herbal White ziołowa pasta do zębów z funkcją wybielania, formuła oparta na naturalnych ziołach i minerałach. Systematyczne stosowanie zapewnia blask białych zębów zawarte w paście składniki doskonale penetrują przestrzenie między zębowe, co ułatwia usunięcie przebarwień z zakamarków między zębami. Pasta zawiera fluor dla lepszej ochrony zębów.

11,75 zł

White Glo Anti-Plaque pasta do zębów zawierająca w składzie chlorek cetylopirydyniowy, składnik skutecznie zwalczający powstawanie i narastanie płytki oraz kamienia nazębnego. Systematyczne stosowanie zapewnia blask białych zębów zawarte w paście składniki doskonale penetrują przestrzenie między zębowe, co ułatwia usunięcie przebarwień z zakamarków między...

11,75 zł

Zestaw Medex Sensor w skład którego wchodzi: - pasta do zębów Multi Protection - płyn do płukania jamy unstej - szczoteczka

9,99 zł

Theramed Oxy White wybielająca pasta do zębów zapewnia aktywną, długotrwałą ochronę zębów. Dzięki specjalnej formule pasta chroni zęby przez długi między myciami. Kompleksowa ochrona przed chorobami zębów, usuwa przebarwienia, wybiela zęby, zapewnia świeży oddech. 

6,70 zł

Niemiecka pasta Theramed Original - aktywna długotrwała ochrona w praktycznym dozowniku, specjalna formuła pozwala na długotrwałą ochronę nawet między myciami zębów. Zawiera fluor ma aktywne przedłużone w czasie potrójne działanie:  -usuwa kamień i zapobiega jego osadzaniu się -zapobiega parodontozie -zapobiega próchnicy.

6,70 zł

Pasta Colgate Dentagard Original doskonale czyści zęby, zapobiega powstawaniu próchnicy, chroni przed osadzaniem się bakteryjnej płytki nazębnej, a także wzmacnia dziąsła. 

6,99 zł

Theramed Complete Plus pasta do zębów, aktywna długotrwała ochrona w praktycznym dozowniku. Theramed 2w1 Complete Plus oferuje wszystko co jest potrzebne dla optymalnej ochrony zębów i dziąseł. Nowa formuła mineralizacji szkliwa, leczy szkliwo i zapobiega próchnicy, chroni płytkę nazębną i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego.

6,70 zł

Theramed Fresh Mint pasta do zębów, aktywna długotrwała ochrona w praktycznym dozowniku. Wzmacnia szkliwo i dziąsła, chroni zęby przed powstawaniem próchnicy i płytki nazębnej. Theramed 2w1 Fresh Mint to udane połączenie pasty do zębów i antybakteryjnego płynu do płukania na najwyższym poziomie. 

6,70 zł

Theramed Nonstop White pasta do zębów, aktywna długotrwała ochrona w praktycznym dozowniku. Zapobiega powstawaniu próchnicy, wzmacnia dziąsła, zapewnia widocznie bielsze zęby w zaledwie 10 dni. Theramed 2w1 Nonstop White to udane połączenie pasty do zębów i antybakteryjnego płynu do płukania na najwyższym poziomie, dla zdrowych zębów, dziąseł i dokładnej...

6,70 zł

Theramed Atem-Frisch pasta do zębów, aktywna długotrwała ochrona w praktycznym dozowniku. Specjalna formuła pozwala na długotrwałą ochronę nawet między myciami zębów. Zapewnia głębokie czyszczenie w trudno dostępnych obszarach zęba a nawet w przestrzeni między zębami.

6,70 zł

Theramed Junior truskawkowa pasta do zębów dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat które dopiero zaczynają przygodę z myciem zębów. Specjalnie dobrana receptura z fluorem (500ppm) i wapniem dostosowana idealnie do wieku i delikatnych dziąseł dziecka oraz szkliwa ząbków mlecznych.

6,99 zł

Blend-a-med 3d White Brilliance to wybielająca pasta do zębów do stosowania od szóstego roku życia. Profilaktycznie można używać przeciw próchnicy zębów. Zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Zapewnia świeży oddech przez długi czas. Aktywne cząsteczki wybielają zęby w trzech wymiarach, usuwa do 80% przebarwień powierzchniowych w ciągu dwóch tygodni.

4,99 zł

Blend-a-med Complete Plus, to zestaw dwóch past do zębów pochodzenia niemieckiego. Jest to odświeżająca pasta do zębów, która zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej. Usuwa do 99% bakterii, chroni dziąsła i zęby przed próchnicą oraz naturalnie wybiela zęby. Produkt przeznaczony na rynek niemiecki.

6,99 zł

Blend-a-med Complete, to pasta do zębów pochodzenia niemieckiego. Jest to odświeżająca pasta do zębów, która zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej. Usuwa do 99% bakterii, chroni dziąsła i zęby przed próchnicą oraz naturalnie wybiela zęby. Produkt przeznaczony na rynek niemiecki.

4,99 zł

Natura Siberica Polar Night, to naturalna, wybielająca, czarna pasta do zębów.

12,99 zł

Najczęściej kupowane