Lenor Unstoppables Fresh perełki zapachowe 275g

Nowy produkt

Lenor Unstoppables Perełki Zapachowe Fresh 275g

19,99 zł

Więcej informacji

Czy można uchwycić coś tak delikatnego jak mgła?

Jeśli tak, to jest to luksusowy zapach mżawki absolutnej!

Dzięki jednej miarce pranie będzie pachnieć bogatymi kwiatowymi nutami i bazową nutą wanilii.

Perełki uwalniają więcej zapachu, bo zaczynają działać już na początku prania. Spersonalizuj zapach, dodając swój ulubiony płyn do płukania tkanin Lenor.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables to specjalny środek zapachowy stosowany podczas prania, który nadaje się do wszystkich rodzajów ubrań, zapewniając im długotrwały zapach i świeżość. Ponieważ perełki Lenor Unstoppables są dodawane zaraz na początku prania, ich zapach lepiej wnika w włókna tkanin i jest stopniowo uwalniany. Wsyp je do bębna pralki przed każdym praniem. Dzięki perełkom zapachowym Lenor Unstoppables zyskujesz aż do 12 tygodni świeżości ( dotyczy ubrań przechowywanych w szafie)

Można je stosować do wszystkich kolorów, materiałów i przy każdej ilości prania. Doskonale sprawdzają się przy praniu odzieży sportowej i ręczników.

Produkty powiązane

Lenor Unstoppables Perełki Zapachowe Euforie 275g

19,99 zł

Perełki zapachowe Comfort Fragrance Burst to środek zapachowy stosowany do prania który ma długotrwały zapach świeżości. Perełki powinny być dodawane na początku prania dzięki czemu ich zapach lepiej wnika w włókna tkanin a następnie jest stopniowo uwalniany. Zapach : Pink Radiance 

18,99 zł

Lenor Unstoppables Dreams perełki zapachowe pojemność: 275g cena: 19,99zł

19,99 zł

Brite Ega Ice for Him perełki zapachowe do prania pojemność: 750g cena: 14,50 zł

14,50 zł

Najczęściej kupowane