Softlan Paradise Sensations płyn do płukania 750ml

Nowy produkt

Niemiecki silnie skoncentrowany płyn do płukania Softlan sprawia że zapach na pranych tkaninach utrzymuję się przez długi czas a sam płyn starcza na 27 prań.

6,99 zł

Więcej informacji

Niemiecki silnie skoncentrowany płyn do płukania Softlan sprawia że zapach na pranych tkaninach utrzymuję się przez długi czas a sam płyn starcza na 27 prań. Specjalna formuła przeciwdziała elektryzowaniu się tkanin oraz ułatwia prasowanie.

zapach : tropikalne owoce

Produkty powiązane

Niemiecki Softlan Windfrisch spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas.

6,99 zł

Niemiecki Softlan Sensitiv spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas. Produkt hypoalergiczny.

6,99 zł

Niemiecki Softlan Vanille & Orchidee spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas.

6,99 zł

Niemiecki Softlan Fruhlingfrisch spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas.

6,99 zł

Niemiecki Softlan Traumfrisch spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Kuschelweich Sommerwind o zapachu letniego poranka. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Kuschelweich o zapachu lawendy. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Kuschelweich o zapachu letnich kwiatów. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Karibischer o zapachu karaibskiej plaży. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Aloe Vera o zapachu aloe vera. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Sanft & Mild. Silnie skoncentrowany płyn sprawia że ubrania pachną długo i intensywnie. Płyn zmiękcza tkaniny oraz ułatwia prasowanie a dzięki specjalnej formule ubrania nie elektryzują się.

6,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Lenor Sommerbrise o zapachu letnich kwiatów. Płyn jest silnie skoncentrowany, dzięki czemu wystarcza na większą ilość prań a zapach jest silniejszy i utrzymuje się dłużej niż na polskich odpowiednikach.

10,99 zł

Niemiecki płyn do płukania Lenor Sommerbrise o zapachu letnich kwiatów. Płyn jest silnie skoncentrowany, dzięki czemu wystarcza na większą ilość prań a zapach jest silniejszy i utrzymuje się dłużej niż na polskich odpowiednikach.

16,50 zł

Niemiecki silnie skoncentrowany płyn do płukania Softlan sprawia że zapach na pranych tkaninach utrzymuję się przez długi czas a sam płyn starcza na 27 prań.

6,99 zł

Niemiecki silnie skoncentrowany płyn do płukania Softlan sprawia że zapach na pranych tkaninach utrzymuję się przez długi czas a sam płyn starcza na 27 prań.

6,99 zł

At Home Soft Summer Energy letnia energia płyn do płukania ubrań, podaruj sobie odrobinę przyjemności, zamknij oczy, niech ukażą Ci się niekończące pola kwiatów, relaksujący zapach lata, poczujesz się jak podczas ciepłego i słonecznego dnia. Płyn starcza na 10-11 płukań.

4,49 zł

At Home Soft Sensitive płyn do płukania, stworzony dla osób o wrażliwej skórze oraz dzieci. Płyn starcza na 10-11 płukań.

4,49 zł

Niemiecki płyn do płukania Amber Flower, zawierający unikalną technologię zapewniającą dłuższy okres świeżości, dzięki czemu wypłukane w nim tkaniny mają wyjątkową miękkość, nie elektryzują się i łatwo je prasować. Zawarte w płynie cząsteczki zapachowe stopniowo uwalniają zapach nadając praniu długotrwały, miły i świeży zapach.

10,99 zł

Płyn Vernel spowoduje że twoje ubrania pozostaną czyste i pachnące przez długi czas, specjalna formuła koncentratu sprawia że ubrania nie elektryzują się oraz łatwiej je prasować. Koncentrat Vernel zmiękcza tkaniny oraz posiada świeży zapach fiołków eterycznych.

6,89 zł

Płyn Vernel spowoduje że twoje ubrania pozostaną czyste i pachnące przez długi czas, specjalna formuła koncentratu sprawia że ubrania nie elektryzują się oraz łatwiej je prasować. Koncentrat Vernel zmiękcza tkaniny oraz posiada świeży zapach białych kwiatów.

6,89 zł

Niemiecki Lenor Wild Flower Bloom skoncentrowany płyn do płukania na 72 prania 1,8L. Najnowsza linia Lenora pachnie 7x intensywniej. Lenor stopniowo uwalnia aromat, który ożywia zmysły wybuchem świeżości jaką daje zapach kwitnących dzikich kwiatów.

18,99 zł

Niemiecki Lenor Frischeschutz skoncentrowany płyn do płukania na 78 prania 1,95L. Najnowsza linia Lenora pachnie 7x intensywniej. Zapach: Poranna Rosa , Nuty zapachowe: Jabłko, Melon, Drzewo Sandałowe

18,99 zł

Niemiecki Lenor Sensitive Gentle Touch skoncentrowany płyn do płukania na 78 prania 1,95L. Najnowsza linia Lenora pachnie 7x intensywniej. Lenor Gentle Touch jest hipoalergiczny i przebadany dermatologicznie.

18,99 zł

Niemiecki Softlan Kirschbluten spowoduje, że Twoje ubrania będą pachniały pięknie przez długi czas. Płyn ten jest silnie skoncentrowany, ułatwia prasowanie, posiada formułę przeciw elektryzowaniu się odzieży, zmiękcza tkaniny oraz posiada długi świeży zapach. Zapach - kwiat wiśni

6,99 zł

LOVELA hipoalergiczny płyn do płukania  pojemność: 2L cena: 21,99 zł

21,99 zł

Najczęściej kupowane