At Home Glass Cleaner płyn do mycia szyb 750ml

Nowy produkt

At Home Glass Cleaner płyn do mycia szyb, łatwo i szybko czyści Twoje okna i powierzchnie zmywalne, pozostawiając je w 100% bez smug i idealnie przejrzyste, dzięki potrójnie aktywnej formule.

4,99 zł

Więcej informacji

At Home Glass Cleaner płyn do mycia szyb, łatwo i szybko czyści Twoje okna i powierzchnie zmywalne, pozostawiając je w 100% bez smug i idealnie przejrzyste, dzięki potrójnie aktywnej formule. Dogłębnie czyści, z łatwością usuwając wszystkie zabrudzenia, także te tłuste. Działa długotrwale : utrzymując przejrzystość okien na dłużej. Działa przeciw smugom: pozostawiając okna w 100% bez smug, idealnie przejrzyste.

Produkty powiązane

Astonish angielski spray do mycia okien z octem, nie zostawia smug pozostawiając przejrzyście czyste szyby. Doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych.

6,99 zł

Cif Power & Shine Glas płyn w sprayu do mycia szyb i szklanych powierzchni, nie pozostawia smug, można nim czyścić szyby, lustra, szyby samochodowe, zmywalne płyty robocze, kafelki i stal nierdzewną oraz ekrany monitorów, pozostawiając przy tym świeży i miły zapach.

8,99 zł

Meglio Multiuso włoski płyn w spray'u do czyszczenia szkła z nabłyszczaczem. Czyści i nabłyszcza wszystkie szklane powierzchnie w domu, nadaje się również do czyszczenia płytek, kafelków, stali oraz lamp.

6,99 zł

Meglio Glass 2in1 płyn do mycia szyb oraz innych powierzchni szklanych pozostawiający świeży kwiatowy zapach. Dzięki zawartemu w płynie alkoholowi nie pozostawia smug i zacieków.

8,99 zł

Splendida Brilla Vetri, usuwa wszystkie ślady brudu na przezroczystych powierzchniach. Jego specjalna formuła daje lekką piankę, która przywraca blask czyszczonym powierzchniom. Zalecany do stosowania na okna, lustra, szkło.

6,49 zł

Xanto pianka do szyb i okien, doskonale czyści wszelkie powierzchnie szklane, idealnie nadaje się do czyszczenia szyb, luster, szklanych blatów i elementów mebli.

6,99 zł

Gut & Gunstig Glas-Reiniger płyn do mycia szyb i szklanych powierzchni, nie zostawia smug, można nim czyścić szyby, lustra, szyby samochodowe, ekrany monitorów. Pozostawia świeży zapach.

4,99 zł

Ajax Triple Action dzięki potrójne aktywnej formule łatwo i szybko czyści Twoje okna i powierzchnie zmywalne, pozostawiając je w 100% bez smug i idealnie przejrzyste. - Dogłębne czyszczenie: z łatwością usuwa wszystkie zabrudzenia, także tłuste. - Długotrwałe działanie: utrzymuje przejrzystość okien na dłużej. - Działanie przeciw smugom: pozostawia okna...

5,99 zł

Frosch płyn do szyb i okien o naturalnym składzie pojemność: 500ml cena: 9,99zł

9,99 zł

Najczęściej kupowane