Dash Universal proszek do prania 100 prań 6.5kg

Nowy produkt

Niemiecki proszek Dash do prania białych i lekko kolorowych tkanin, bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i skutecznie działa w temperaturze od 20oC. Zawiera środki zmiękczające wodę dzięki czemu chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia.

59,99 zł

Więcej informacji

Niemiecki proszek Dash do prania białych i lekko kolorowych tkanin, bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i skutecznie działa w temperaturze od 20oC. Zawiera środki zmiękczające wodę dzięki czemu chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia.

Produkty powiązane

Vizir niemiecki uniwersalny proszek do prania zarówno białych jak i kolorowych tkanin. Działa już w 20oC skutecznie usuwając plamy. 

49,99 zł 61,99 zł

Najnowsza seria w najlepszej cenie na rynku. Oryginalny proszek Persil Vollwaschmittel wyprodukowany w Niemczech do prania tkanin białych i lekko kolorowych to długotrwała ochrona czystości i świeżości Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule walkę z plamami rozpoczyna już od 20 stopni. 

39,99 zł

Oryginalny niemiecki proszek Persil Universal Megaperls posiada nową formułę Leuchtkraft Formel gwarantującą zachowanie bieli pranych rzeczy. Bardzo wydajny koncentrat starcza nawet na 30 prań. Megaperls to skoncentrowane granulki, które bardzo dobrze rozpuszczają się w wodzie.Dzięki formie granulek lepiej się rozpuszcza i wypłukuje z ubrań.

18,99 zł

Najczęściej kupowane