Perwoll Renew White płyn do prania białych tkanin 1L

Nowy produkt

Niemiecki Perwoll renew 3D White to specjalny środek do prania białych tekstyliów z efektem odnawiania bieli. Ogranicza szarzenie białych tkanin dzięki działaniu inhibitora zaszarzenia i zapewnia doskonałą ochronę włókien. Zawartość rozjaśniacza optycznego sprawia że biel odnawiana jest przy każdym praniu pozostając dłużej jak nowa. 

7,99 zł

Więcej informacji

Perwoll renew 3D White to specjalny środek do prania białych tekstyliów z efektem odnawiania bieli. Ogranicza szarzenie białych tkanin dzięki działaniu inhibitora zaszarzenia i zapewnia doskonałą ochronę włókien. Zawartość rozjaśniacza optycznego sprawia że biel odnawiana jest przy każdym praniu pozostając dłużej jak nowa. Zawiera nową formułę Re-New White Effekt, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą.

  • do tkanin białych
  • delikatny dla tkanin
  • do prania ręcznego i w pralkach automatycznych
  • zakres temperatur 20-60 stopni

Zawiera formułę prania gwarantującą zachowanie i ochronę kolorów tkaniny.

Produkty powiązane

Żel Persil Color Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 77 do 154 prań.

54,00 zł

Żel Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin białych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 77 do 154 prań.

54,00 zł

Żel Persil Color przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 50 do 100 prań.

34,99 zł

Żel Persil Universal przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin i wystarczy na 50 do 100 prań

34,99 zł

Belgijski Persil Black & Dark do prania czarnego przeznaczony do prania tkanin delikatnych wymagających specjalnej pielęgnacji szczególnie czarnych zawiera formułę pielęgnującą, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą zawiera formułę prania gwarantującą zachowanie i ochronę kolorów...

33,99 zł

Persil Perfect Dose Color 26 prań 850ml to Belgijski żel do prania kolorowych rzeczy. Żel jest silnie skoncentrowany dzięki czemu opakowanie o pojemności 850 ml starcza na 26 prań.

22,00 zł

Persil Perfect Dose 26 prań 850ml jest to Belgijski żel przeznaczony do białych tkanin. Żel jest silnie skoncentrowany dzięki czemu opakowanie o pojemności 850 ml starcza na 26 prań.

22,00 zł

Ariel Professional Universal żel przeznaczony do prania białych tkanin, jednak dzięki zastosowanej specjalnej formule nadaje się również do tkanin kolorowych jak i ciemnych. 

57,99 zł

Ariel Professional Colour żel przeznaczony do prania kolorowych tkanin. Żel doskonale rozpuszcza się w wodzi dzięki czemu skutecznie pierze już w temperaturze 20oC. Zawarte w żelu środki zmiękczające wodę pomagają chronić pralkę przed powstawaniem kamienia.

57,99 zł

Niemiecki uniwersalny żel Vizir do prania białych jak i kolorowych ubrań. Działa w dużym zakresie temperatur, skutecznie usuwa plamy nawet w 200C. Dzięki specjalnej formule doskonale chroni kolory oraz rozpuszcza się w wodzie, zawiera środki zmiękczające wodę chroniąc pralkę przed osadzaniem się kamienia.

46,99 zł 61,99 zł

Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin białych, dzięki specjalnej formule można w nim prać również tkaniny kolorowe, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 15 do 30 prań. 

18,99 zł

Persil Universal Professional przeznaczony na rynek zachodni. Rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 44 do 88 prań. Zakres temperatur gwarantujących skuteczne działanie środka to 20-60 stopni.

49,99 zł

Persil Color Professional Lavendel Frische przeznaczony na rynek zachodni. Rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 44 do 88 prań. Zakres temperatur gwarantujących skuteczne działanie środka to 20-60 stopni.

49,99 zł

Persil Senstive holenderski żel do prania białych jak i kolorowych tkanin. Hypoalergiczny żel Persil przeznaczony jest dla alergików oraz do brania ubrań dziecięcych. 

16,99 zł

Pierwszy płyn do prania marki Perwoll redukujący wizualnie efekty zmechacenia aż o 80%. Perwoll Care & Repair rozwiązuje problem zniszczonych i zmechaconych ubrań, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Repairzyme widocznie wygładza zniszczone praniem włókna.

33,99 zł

Niemiecki Perwoll renew 3D Color do prania rzeczy kolorowych przeznaczony do prania tkanin delikatnych wymagających specjalnej pielęgnacji szczególnie kolorowych zawiera nową formułę pielęgnującą renew 3D Color, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą.

33,99 zł

Niemiecki Perwoll renew 3D White to specjalny środek do prania białych tekstyliów z efektem odnawiania bieli. Ogranicza szarzenie białych tkanin dzięki działaniu inhibitora zaszarzenia i zapewnia doskonałą ochronę włókien. Zawartość rozjaśniacza optycznego sprawia że biel odnawiana jest przy każdym praniu pozostając dłużej jak nowa. 

33,99 zł

Perwoll Color przeznaczony do prania tkanin delikatnych wymagających specjalnej pielęgnacji, zawiera nową formułę pielęgnującą Re-New Color Effekt, która podczas prania chroni każde pojedyncze włókno, a jednocześnie czyni tkaninę aksamitnie miękką i pachnącą.

21,50 zł

Pierwszy płyn do prania marki Perwoll redukujący wizualnie efekty zmechacenia aż o 80%. Perwoll Care & Repair rozwiązuje problem zniszczonych i zmechaconych ubrań, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Repairzyme widocznie wygładza zniszczone praniem włókna.

7,99 zł

Perwoll Brillante Farben jest niemieckim płynem firmy Henkel przeznaczonym do prania kolorowych włókien naturalnych i delikatnych tkanin, takich jak wełny, jedwabie czy len. Płyn zawiera specjalną fomułę Re-new, która przywraca kolorom ich dawny blask oraz zapobiega ich blaknięciu. 

7,99 zł

Perwoll Sport Acitve Care 3D prznaczony do prania tkanin funkcyjnych, zawierających mikrofazę, z domieszkami syntetycznymi, zawierających membranę oraz wymagających specjalnej i delikatnej pielęgnacji. Perwoll posiada formułę która, neutralizuje przykry zapach potu z ubrań. Chroni włókna przed mechaceniem i rozwarstwieniem.

7,99 zł

Perwoll Fiber Care specjalny żel do prania wełny i tkanin delikatnych. Dla intensywnej pielęgnacji włókien i zapewnieniu ubraniom pięknego wyglądu na dłużej w trzech wymiarach.

7,99 zł

Żel Persil Professional Color wyprodukowany w Belgii na rynek Europy zachodniej m.in. niemiecki, posiada nową formułę wspomagającą utrzymanie kolorów. Persil Professional Color to również skuteczna ochrona Twojej pralki, gdyż w swoim składzie posiada składniki zapobiegające osadzaniu się kamienia. 

105,00 zł

Persil Color Gel przeznaczony na rynek zachodni, rewelacyjny żel do prania tkanin kolorowych, opakowanie to w zależności od stopnia zabrudzenia tkanin wystarcza na 15 do 30 prań.

18,99 zł

Ace uniwersalny płyn wybielający pojemność: 1 litr cena: 5,99zł

5,99 zł

Ariel Actilift Universal żel do prania białych tkanin pojemość: 4,55L/70 prań cena: 57,99zł

57,99 zł

Najczęściej kupowane